GIFA Huzur Evi  büyüklerimizin kendilerini evlerindeki kadar rahat hissedebilecekleri konforlu mekanlar olarak düzenler. GIFA Huzur Evi'nin gerçek sahipleri konuklarımızdır. Onlar için huzurlu bir ortam hazırlamak bizim sorumluluğumuzdadır.
   
    Bu çatı altında görev yapan her personelin en önemli erdemi, konuklara gösterdikleri şefkat, güler yüz ve yüksek insani değerlerdir. Yaşlı ve hasta büyüklerimize hizmet ederken gücümüzü vicdanımızın sesinden ve insan sevgimizden alırız. Kendi anne ve babalarımızın bakıma ve tıbbi yardıma ihtiyaç duyabilecekleri bir durumda nasıl özenle davranacaksak burdaki büyüklerimizi de onların yerine koyarak hizmet veririz. Hastalıkları nedeniyle ihtiyaç ve isteklerini dile getiremeyen büyüklerimize daha fazla ilgi ve sevgi gösterir, onları anlamak için çalışırız. Bizim işimiz insan ve onun ihtiyaçlarıdır. Bu nedenle; güven, mutluluk, dostluk, huzur ve kaliteli yaşam hizmet felsefemizin anahtar kelimeleridir.

Hakkımızda
    İnsan yıllar geçip olgunlaştıkça belki de yaşam döngüsünün en  güzel geçmesi gereken yaşlılık dönemi  başlar. Ancak bazı zamanlarda bu dönemi gerektiği kalitede yaşamak için gerekli şartları bir araya getirmek mümkün olmaz. Sağlık sorunları, fiziksel problemler baş gösterdiğinde yada arkadaşlar azalıp sosyalleşmek güçleştiğinde gümüş yıllarımızın keyfini sürmek zorlaşır.

    GIFA, bu dönemden geçen sevdiklerimizin yaşam kalitesini yükseltmek, onlara ve siz yakınlarına huzurlu bir hayatın kapılarını açmak için kurulmuştur. Amacımız omuzlarınızdaki yükü fiziksel ve ruhsal anlamda sizlerle paylaşarak hafifletmektir. Bu amaçla bilimin, etiğin ve hümanist yaklaşımın etkisiyle her zaman en iyi ve etkin teknikleri kullanarak sizler ve sevdikleriniz için çalışmaya devam etmekteyiz.

    Hedefimiz uluslararası standartlarda hizmetlerin verildiği yaşam ve klinik evlerimizde çıtayı her zaman yukarıda tutarak sektörün aranılan kuruluşu ve gümüş yılların altın mekanı olmaya devam etmektir.
Yürüyüş Parkurları
Sağlık Kadrosu

All Rights Reserved - Copyright © 2012 - 2013
    GIFA Huzur Evi 55 yaş üzerindeki desteğe ihtiyaç duyan bireylere konaklama ve bakım hizmetleri vermektedir. Yaşlı bakımı tecrübe ve özen gerektiren bir alandır. Bu sebeple ekibimizi titizlikle seçeriz. Bakıcı kadromuzdaki, tamamı tecrübeli ve yaşlı bakımı konusunda özel eğitim almış sertifika sahibi personelimiz hizmetlerine  sabah kahvaltısına hazırlıkla başlar ve vardiya sistemi ile 24 saat kesintisiz olarak devam eder.

    Günlük hayat içerisinde destek gerektiren her alanda bakıcılarımız vardır. Otururken, kalkarken yada yürürken gereken yardım her an yanı başınızdadır. Yemek yedirmek, banyo ve kişisel bakımın veya sakal tıraşının yapılması güler yüzün kaybolmadığı bir anlayışla aksamadan yapılır. Tuvalet kontrolünün kaybedildiği durumlarda dahi gereken her tür takip ve bakım GIFA Ekibinin şefkatli ellerinden titizlikle sunulmaktadır.

Güler Yüzlü Hizmet
Güler Yüzlü Hizmet
Hakkımızda