Profesyonel Yardım
GIFA'da sevdikleriniz Doktor, Psikolog, Sosyal Çalışmacı, Hemşire, Sağlık Memuru ve yaşlı bakımı konusunda eğitimli ve sertifikalı hasta bakıcılardan oluşan bir ekipten 24 saat hizmet alırlar. Profesyonel sağlık ekibi tedavileri düzenli bir şekilde takip eder ve yakınınızın ihtiyaçlarına anında cevap vererek yardımcı olurlar.

Mükemmel Konum
GIFA’nın bakım evleri şehrin merkezlerinde kurulmuşlardır. Merkezimiz hastanelere 1-2 km yakınlıktadır. Konuklarımızın genel durumunda bir gerileme olması halinde sağlık ekibimiz hemen devreye girerek onların en uygun şekilde yetkin bir sağlık kuruluşuna transferini sağlayabilirler.

Klinik Beslenme
Bazı yaşlılarda hastalıklarından kaynaklanan beslenme problemleri görülebilir. Örneğin Alzheimer’ın ileri evrelerinde yeme ihtiyacını unutma, çiğneme ve yutkunma problemleri olabilir. Beyin ve damar hastalıkları sonucu gelişen felçler de hastanın yutma reflekslerini kaybetmesine yol açabilir. Bu durumlarda, nütrisyon değerlendirmesiyle belirlenen, iyi planlanmış bilimsel bir beslenme desteğine ihtiyaç vardır. Yakınınızı GIFA’ya emanet ettiğinizde hastalığının getirdiği zorlukları en aza indirecek şekilde bir klinik beslenme programına alınacağından emin olabilirsiniz.

Keyifli Sosyal Ortam
Hasta olsun veya olmasın yaşlı kişi için yalnızlık en önemli depresyon kaynaklarından biridir. Büyüklerimiz doğal olarak yaşıtlarıyla vakit geçirmek, onlarla sohbet etmek isterler.

Güler Yüzle Hizmet
Bizler büyüklerimizle gönül bağı kurar, onların keyifli ve mutlu bir yaşam sürmesi için çalışırız. Söylemesi kolay diyorsanız bizi konuk yakınlarına sorabilirsiniz.

Kaliteli Zaman
GIFA'da sevdiklerinizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir, bahçede, terasta, salonda veya odasında onunla birlikte saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Onlarla birlikte zaman çok daha verimli ve kaliteli geçecektir.

Lezzetli Bir Mutfak
Usta aşçıların elinden, diyetisyen kontrollü 3 ana ve 2 ara olmak üzere 5 öğün yemek servisi verilmekte, kafeteryalarımızda çay ve kahve ücretsiz olarak ikram edilmektedir.

Ekonomik ve Etkin Bakım
Tıbbi müdahale ve bakım gerektiğinde, aldığınız serum, enjeksiyon, beslenme tüpü, pansuman, idrar sondası takmak gibi profesyonel tıbbi destek işlemleri için eve hemşire veya sağlık memuru çağırmak zorunda kalmayacak, bu uygulamalar için servet ödemeyeceksiniz. Evde bir yardımcı ile yaşlı bakmakla kıyaslandığında, bakıcının aylık ücretinin dışında yarattığı maliyetleri de hesap ederseniz yakınınızın GIFA'da kalmasının yaşam kalitesini yükselttiğini, GIFA'nın daha ekonomik ve efektif bir çözüm olduğunu göreceksiniz.

Hizmetlerimiz

All Rights Reserved - Copyright © 2012 - 2013
Hizmetlerimiz